48
دیدگاه بگذارید

avatar
32 دیدگاه ها
16 پاسخ دادن به
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارترین نظر
48 نظر نویسندگان
کامیابمقیم اوزناشناسدیدبان بیدارامیررضارضایی نظر جدید
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای دادند
اطلاع از
محمد رسول باغی
میهمان
محمد رسول باغی

احسنت بر شما و هزار آفرین بر قلم زیبایتان

محمد
میهمان
محمد

آقای رضایی تشکر میکنم از این همه دلسوزی بدون چشمداشت شما. واقعیت این است که فعالین اجتماعی ومسئولین دلسوز خیلی تلاش کرده اند برای اتحاد وهمدلی شورا و رفع اختلافات شخصی آنها ولی متاسفانه همه ناامید . هرکدام از افراد شورا جداگانه مدعی اند که خودشان بحق و جناح مخالف در اشتباه . بنظر بنده اعضای شورا از مشاورینی استفاده میکنند که اهل جناح بندی و اختلاف هستند بنابر این نمیتوانند مشاوره مناسبی ارائه بدهند. کاش هر کدام از اعضای شورا مستقل عمل میکردند و به کف زدنهای طرفدارانشان در ازای انجام امور ساده که جز وظایفشان است دلخوش نمیکردند.… ادامه »

علی
میهمان
علی

آقای نویسنده خود شما متوجه شدین چی نوشتین ؟ با شعر و داستان نمیشه نقد کرد جناب نویسنده . شما اگر حرفی داری با مدرک بزن .

امیررضارضایی
میهمان
امیررضارضایی

سلام بزرگوارم آنچه در توان بود و آنچه امراضی که در کل شوراهای این کشور ، چه از شهرها ،روستاها و مراکز استانها درگیر آن می شوند نوشتیم. آفتهایی که خیلی متداول بوده و هست ..و فقط در این شهر صدق نمی کند.بلکه این اتفاقات صورت گرفته در همه جای این سرزمین امری عادی گشته و فقط بازگشتن به عظمت شورا و درک آن از سوی اعضا و نیز مردم ، می تواند سد محکمی در برابر آن امراض گردد. و اگر شما بزرگوار در سلسله این نوشته هایی که قدر یقین خالی از اشکال نبوده و فقط به نیت… ادامه »

جلال
میهمان
جلال

جناب باغی که میفرمایید احسنت . چرا شما فقط در لفافه صحبت میکنید مگر شما نمیگویید از قدیم مافیا را میشناختید ، پس چرا رو نمیکنی آقا …

اوزی اصیل
میهمان
اوزی اصیل

آقای رضایی لطفا امور اوز را به دست مردم بومی آن بسپارید و در آن دخالت نکنید ؟؟ یک سوال هم دارم آیا تا به حال کاری هم برای اوز انجام دادید ؟

ناشناس
میهمان
ناشناس

بسم الله الرحمن الرحیم
🌿🦋🕊
وعبادالرحمن الذین یمشون علی الارض هونا واذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما
🕊🦋🌿

m.t
میهمان
m.t

جناب رضایی هر جا باشند باز قلبشان برای اوز و اوزی میتپد.

رحاب
میهمان
رحاب

اگر این ملک است واین روزگار فکر نکنم کسی به پای صندوق رای برود

احمد
میهمان
احمد

محمد جان گویا مطلب رانگرفته اید کامنت شما مرا واداشت دوبار دیگر مقاله زیبای اقای رضایی را بخوانم جملات اولیه شما در تضاد کامل با مطلب اقای رضایی میباشد متاسفانه ریشه اختلافات برمیگرده به نفوذ برخی انجمنها و فعالین اجتماعی بر برخی اعضا شورا که جناب رضایی به زیبایی این مورد را یاداوری کرده اند

ابراهیم نجم الدینی
میهمان
ابراهیم نجم الدینی

احسنت ومرحبا برقلم روانت
بااحترام

تقدیر
میهمان
تقدیر

با سلام جناب خضری شما با استفاده از پتانسیل خیرین توانستید دانشگاهی نمونه را با کمک هیات امنا بسازید ولی متاسفانه شما با حرکت در فضای مجازی که بغییر لز تخریب و اختلاف چیزی را در بر ندارد گام برداشته و به عرصه و میدان را به کسانی دادید که معلوم نیست مطالب از کیست ایا واقعا این سواد و دانایی را دارند که در هر زمینه ای قلم بزنند ایا تا بحال یک بار از کارهای مثبتشان اشاره ای شده که مطمینا گامی ندارند پس نگذارید بعنوان پله از شما استفاده کنند شاید خیلی مشکلات و انتقادها به دانشگاه… ادامه »

امیررضارضایی
میهمان
امیررضارضایی

با سلام و عرض ادب از طرف بنده حقیر بشما کاربر(تقدیر) که اسم و همه آنچه در پشت نام بنده هست آشکار و معلوم است :امیررضارضایی ..اهل و شهروند اوزی..کم سوادی که دانشگاه را از دور دیده ولی تمام طبقات یک زندگی را از نزدیک لمس کرده .‌ کم سوادی که در کوچه های این شهر بر پشت یک وانت با همه اقشار معاشرت کرده ولی بخاطر کم سوادی، به تن باسوادان نخورده که مبادا کلامش تحقیر آنان گردد.. و اما هنوز در گذر همین کوچه وشهر به دنبال جواب این سوالم که چرا؟ چرا بیان مطلبی عام برای همه… ادامه »

ناشناس
میهمان
ناشناس

از دعوت به وحدت وهمدلی خیری بالاتر هست؟
حداقل توقع از سایت ودانشگاه بسترسازی برای بروز افکار همه شهروندان اوز هست .
سطح اندیشه. خیرین عزیز وبزرگوار از این مسائل بسیار بالاتر است و قطعا خوشحال هستند که دانشگاه در این راه قدم برداشته است

اوزی
میهمان
اوزی

در این موقعیت که شهر با مشکلات زیادی مواجه است بمظرم نوشتن چنین مطالبی لازم نیست مابآید اتحاد خودمان را حفظ کنیم بهرحال این اعضای شورا از مردم رای گرفتند وقانونآ نماینده مردم هستند درست نیست به آنها اتهام بزنیم

امیررضارضایی
میهمان
امیررضارضایی

سلام بر شما دوست گرامی
آیا نشان دادن خطرات در اطراف شورایی که از سلسله مقالات ما به هدف رسیدن به عظمت شورا و حرمت آن به خودشان و مردم ، بارها تاکید شده، می توان بوی اختلاف در آنها دید؟
اگر چه تمام این گفتار، حکایت تمام خطرات برای همه شوراهای این کشور صدق می کند..ولی برگشتن از مسیری که اشتباه بوده از اهداف اصلاح در نواقص است.وگرنه زیربنای هر پیشرفتی اتحاد درون گروهیست..که اگر نباشد سوختن و تلف کردن فرصتها عاقبت آن است..
درود بر شما باد
امیررضارضایی ۱۳۹۸/۲/۲۶

افسانه
میهمان
افسانه

به نکات جالبی اشاره کردید ولی به نطرم جناب رضایی از نقش مطبوعات محلی در ایجاد تنش و اختلاف بین اعضا محترم شورا غفلت کردید

همشهري پيگير پيشرفت و توسعه اوز
میهمان
همشهري پيگير پيشرفت و توسعه اوز

هرچند فکر میکنم نظر نویسنده تخریب شورای شهر اوز نبوده اما در میان چند سطر مطالبشان بیش از ۸ بار از کلمه مرگ در نوشته های چند سطری استفاده کرده است که بسیار ناخوشایند میباشد. مکر در شورای شهر اوز چه خبر است که انقدر رسانه ای و موجب شده است که نویسنده این مقاله نوشته است. بهتر بودمطالب خودشان ملایمتر و با نثر شیوا تر و همراه با ارائه راه حل وتوصیه ونصیحت و ایجاد فضای همدلی و وحدت برای مردم و اعضای شورا و ایجاد دلبستکی و امید بیشتر برای رای دهندگان میبود.اینهمه ناامیدی درست نیست .هرچند شورا… ادامه »

امیررضارضایی
میهمان
امیررضارضایی

عرض سلام وادب خدمت (همشهری پیگیر پیشرفت و توسعه شهر اوز) حسب وظیفه در احترام به نظر شما بزرگوار فقط چند تقطه در باب آنچه فرمودید عرض تبادل نظر کنیم اگر این حقیر را قابل دانستید اگر در متن موجود بیش از ۸بار از کلمه مرگ استفاده شده شما بزرگوار را ارجاع می دهم به دو مقاله قبل در حیطه شورا که بیش از ۸بار از کلمه سلام ، سازش، حمایت وارزش استفاده شده.اگر سلسه مقالات این حقیر را دنبال کرده باشید‌.. که بارها همه مردم را به عظمت شورا و برگرداندن این عظمت به ا رکن اساسی و ارزشمند… ادامه »

خلیل
میهمان
خلیل

اقای باغی دیگر خبری از کمربندی نیست هنوز کمربندی بازه یا بستن

همشهری کنجکاو
میهمان
همشهری کنجکاو

آقای رضایی شما اگر فراموش نکرده باشم در یک مقاله جداگانه در یک الی دوهفته قبل در تمجید از تک تک اعضای شورای شهر اوز مطالبی نوشتید اکنون بعد از دوهفته چه شد که درست برعکس آن امروز در رد آن مقاله امروز اعضای شورای شهر و عملکردشان زیر سوال بردید ؟

امیررضارضایی
میهمان
امیررضارضایی

سلام بر شما بزرگوار(همشهری کنجکاو)
ممنون خواهم شد اگر بدون تعصب، بدون نظر بر محل و جای خاصی و بدون اینکه بخواهیم نگاهی از باب خرده گیری داشته باشیم این مقاله را بعنوان یک خطر حول تمام شوراهای کشور بخوانید…و قابل توجه شما بزرگوار بنده حقیر با تک تک این بزرگواران شورا نشانی به احترام داشته و دارم.امید که حداقل بیاییم خطرات را درک کنیم نه هر نوشته ای را خطر بدانیم..

امیررضارضایی
میهمان
امیررضارضایی

عرض سلام و ادب خدمت عزیزناشناسی که این نوشته را احساسی قلمداد فرمودند
آیا نشان دادن خطرات حول یک سازمان، گروه و اتحادیه ای، به منزله احساسی بودن قلمداد می شود بزرگوار؟
آیا خوب بودن اشخاص و نیز تلاش تک تک افراد یک شورا می تواند ،ملاک یک شورای متحد قلمداد شود؟
آیا بررسی خطرات ،دلیل بر تخریب شخصیت افراد آنهم با نگاه احساسات تلقی می شود؟
آیا می توانیم این نوع نگاه و کنکاش بر روی عوامل فروپاشی یک شورا را به نگاهی احساسی پیرامون آن ارتباط دهیم؟
درود بر شما بزرگوار ….
امیررضارضایی ۱۳۹۸/۲/۲۷

مینا
میهمان
مینا

اقای رضایی کلمات شما با مرگ شروع شده و چندین بار هم مرگ را نوشته اید ایا مطمین هستید که در زمان حال زندگی می کنید.

امیررضارضایی
میهمان
امیررضارضایی

سلام خانم مینا
وقتی ما بدنبال مچگیری باشیم
وقتی ما بدنبال کشف حرفی برای ضدیت با یک نوشته بدون تامل و بدون اینکه بدانیم این مطالب برای عام و همه شوراها می تواند اتفاق بیوفتد و فقط به شمشیری برای تخریب می اندیشیم، نتیجه این می شود: مقاله با مرگ شروع نشده خانم بزرگوار…بلکه با تولد شروع شده ..تولدی که می تواند منشا خیر و یا شر شود..و مرگ پایان همان تولدیست که ….و امید که بدون تعصب دوباره مطلب را بخوانید..

کریم
میهمان
کریم

جناب رضایی صلاح مملکت را خسروان دانند شما بروید برای شهر و دیار خود قلم بزنید

مانی
میهمان
مانی

درود جناب خضری شما در پایین ارسال نظر ذکر نموده اید که پیامهایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نمی کنید ولی دریغ از اینکه گزارش اقای رضایی کلا دروغ و افتراست

امیررضارضایی
میهمان
امیررضارضایی

سلام بر شما عزیز(مانی) که بر جناب خضری خرده گرفتید بخاطر آنچه از مقالات این حقیر نشان تهمت و افترا یافتید: هنوز این مطلب را نتوانستم درک کنم که چرا آدرس دادن بر خطراتی که دامنگیر یک رکن ارشد جامعه می تواند داشته باشد و اصلا مربوط به یک جای خاص نیست، به این اندازه که احساس خطر به متن شده به احساس خطر بر دامهایی که یک شورا را می تواند بسمت نابودی بکشاند نشده است؟و این اندازه یک شهروند را می تواند نگران کند؟ آیا ما واقعا قدرت تحمل شنیدن واقعیات جامعه خویش را نداریم؟ درود برشما باد…

شهروند
میهمان
شهروند

متاسفانه عنوان مقاله دلسرد کننده و ناامیدکننده است .مشکلاتی به مراتب بیشتر در شهرهای همجوار ما وجود دارد . نباید تلاشها را نادیده انگاشت . وضعیت امروز شهر مدیون تلاش معتمدین شهردار محترم شورای شهردر چند دوره و شهروندان و گروه های فعال مردم نهاد است . و اما ایشان هم باید بدانند امروز عملکرد شهرداری و خیلی از ارگانها داراری کاستی هایی است صرفا شورا دارای نواقص به گفته ایشان نیست . محدودیت ها را ببینیم .

رضا
میهمان
رضا

آقای رضایی ما آخر نفهمیدیم متن ادبی نوشتید یا مقاله انتقادی به شورا,یه لحظه احساس کردم دیوان حافظ دارم میخونم, یه ضرب المثل داریم میگه بالای گود نشسته میگه لنگش کن حالا حکایت شماست دوست عزیز….

امیررضارضایی
میهمان
امیررضارضایی

سلام بزرگوار (آقا رضا)
باور کنید بنده حقیر در همین گود دارم زندگی می کنم..همین جا
آیا بیانی برای خطرات حول محور بزرگی مثل شورا این اندازه خطر ایجاد کرده که باید زبان را بست؟درود برشما عزیز

همشهری کنجکاو ۲
میهمان
همشهری کنجکاو ۲

از آقای رضایی نویسنده مقاله تقاضا میشود برای توجیه نوشته هایش و این همه اعتراضات در کامتت ها لازم نیست در انتهای هر کامتت توصیحلت اصافی بدهند بپذیرند که در طی دوسه هفته اخیر هیچ اتفاق خاصی در وضعیت شورا رخ نداده که دوسه هفته از شورا تعریف و تمجید کرده اند و اکنون شورا به کابوسی برای شهر تبدیل کرده اند.این مطالبی که افراد نوشته اند بلاخره نشان میدهد که موافق مطالب شما نیستند هرکس اگر قلمی بدست گرفت نباید نقش مخزب داشته باشد بهتر است نقش مفید و سازنده ایجاد کند و به مردم روحیه امید و سرزندگی… ادامه »

امیررضارضایی
میهمان
امیررضارضایی

سلام بر (همشهری کنجکاو ۲)

اصل بر شجاعت در قدم اول فقط وفقط معلوم الحال بودن دو طرف با دو افکار متفاوت است.‌ بنده حقیر معلوم الحال…
امید که در فضای معلوم الحال و نام شما بزرگوار، بهتر بتوانیم در گذر تبادل اطلاعات کنیم‌.درود برشما

محمد
میهمان
محمد

برخی دوستان عزیزی که اظهار نظر کرده اندو نویسنده را غیر اوزی یا بالای گود نشسته تلقی میکنند بدانندکه این حرفها قابل قبول جامعه نیست .زمانی به آقای احمدی هم در قبال نوشته هایشان همین حرفها را میزدند ولی …..
بهتر است انتقاد بر اساس اصول و قواعدش باشد نه بر اساس تحقیر و توهین به نویسنده چون در اینصورت قابل قبول هیچکس نیست .
بهتر است مطالب راواقع گرانه بررسی و حلاجی کنیم و اگر انتقادی بر آن وارد است با جملات مناسب بیان کنیم.

ابراهیم
میهمان
ابراهیم

آقای مانی شما مطالب را کذب و برای مدیر محترم سایت تعیین تکلیف کرده اید .بنظرتان اینجور کامنت گذاشتن مناسب است؟ همه مطالب را که مطالعه کنیم به ارزس کامنتها پی می بریم.

ابراهیم
میهمان
ابراهیم

ضمن تشکر از نویسنده و کسانیکه کامنتهای معقول و بدون اهانت گذاشته اند.لازم به توضیح است که ارسال کامنتهای توهین آمیز باعث میشود که کسی در جامعه شهامت نوشتن حقایق شهرمان را نداشته باشد . شاید هم عده ای میخواهند افراد دلسوز را با اهانتهایشان منزوی و خودشان زمام امور شهر را دردست بگیرند که کاملا در اشتباه هستند چون جامعه امروزی نمی پذیرد که چنین باشد پس بهتر است که در جلسات بجای نقشه کشیدن برای حمله به فعالین . سطح سواد اجتماعی خود را بالا برده و با مطالعه و ارتقای علمشان تجدید نظر در رفتارشان را مد… ادامه »

ناشناس
میهمان
ناشناس

ضمن تشکرازجناب رضایی بابت ارائه ی چنین مقاله ی شفافی که با قلمی شیوا به نگارش درآورده انددرجواب آقا رضا باید بگویم انتقاد وروشن ساختن واقعیت به شیوه های مختلف امکان پذیر است اینکه فرموده اید چرا متنی ادبی نوشته اند که حس حافظ خوانی بهتان دست داده نشان از مطالعه کم شماست اگر به مطالب نوشته شده درروزگار مشروطه مراجعه بفرمایید هرنویسنده ای که دستی به قلم داشته در انتقاد از شرایط حاکم شیوه ای برای نوشتن برمی گزیده یکی زبان طنز را برمی گزیده ودیگری جد را یکی ادیبانه می نوشته ودیگری زبان مردم کوچه وبازاررا پس نمی… ادامه »

ناشناس
میهمان
ناشناس

سپاس ازجناب رضایی بابت چنین مطالب صادقانه ای
درجواب افرادی که کامنت گذاشتن وایشان را غیربومی دانسته اند که باید مثل کبک سرش رازیر برف نگه دارد و نسبت به اتفاقاتی که در پیرامون محیط زندگی وزادگاهشان می گذرد بی تفاوت باشند عرض می کنم که مادر ایشان اوزی است وپدر بزرگوارشان نیز سال های سال خدمات شایسته ای به مردم این شهر ارائه کرده اند اگر اوزی نبودن پدر یا مادر برای شما ملاک می باشد پس باید برخی از کاندیداهای شورا و اعضای فعلی شورا راهم غیر بومی بدانیم چراکه آنها نیز یکی ازوالدینشان اوزی نیستند

همشهري
میهمان
همشهري

از نوع نوشته شما جنین برداشت میشود که هنوز در حیطه نقد دجار ایراداتی می باشىد,در این کامنت مجال توضیح کامل نقد وجود ندارد اما به.این نکته تنها اشاره میکنم که از سیاه نمایی و افراط در نقد ببرهیزید البته مشخص است که شما هدف تخریب نداشته اید اما نوع نوشته شما در ذهن خواننده اینجنین استنباطی در بر خواهد داشت,آرزوی موفقیت برای شما

اوزي
میهمان
اوزي

آقای رضایی ممنون میشم منظور خود را از اعضای فرمایشی بیان بفرمایید این نوع ادبیات بسیار نازیباست که به نوعی بی احترامی به مردم و اعضای شورا می باشد لطفا از این به بعد در نوشتن متن خود دقت نظر بیشتری به خرج دهید.با تشکر

امیررضارضایی
میهمان
امیررضارضایی

عرض ادب و احترام خدمت شما بزرگوار در کامنت (اوزی) اگر در مقاله( سلام به اعًضای شورا در روز شوراها)دقت بفرمایید همه آن عزیزان حاضر در شورا را به خصلت شخصیتی و خوبشان ارجاع دادم…خصلتی که دارا هستند.برای همه ما عزیزند..ولی آیا این مقاله اخیر و اینکه خطرات در کمین تمام شوراهاست آنقدر بر بر ما گران آمده که بانی و باعث اختلاف شده ایم ؟ ضمن اینکه وقتی درون شورایی ، میزی برای یک صدایی وجود نداشته باشد ، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ فرمایشی بودن شورا و اعضا تا انتهای دوره شورا…آیا غیر از این است بزرگوار؟ کلمه شورا… ادامه »

محسن
میهمان
محسن

از نویسنده محترم سوال می شود جهت برطرف نمودن مشکلی که به آن اشاره کرده اند آیا راه حلی هم پیشنهاد داده اند؟آیا به صرف استفاده از یک سری کلمات که معنای خاصی از آن برداشت نمی شود تاثیری در حل مشکل مذکور خواهد داشت؟به نظر بنده نوشته شما فقط باعث ایجاد تفرقه بیشتر در شهر خواهد شد و هیچ کمکی به حل مسئله نخواهد کرد

امیررضارضایی
میهمان
امیررضارضایی

سلام جناب محسن.. از کلمه همشهری امتناع کردم چون دیگران بنده را همشهری نمی دانند.. تمام مقالات بنده در پشت آن راهکار بوده اگر دقت بفرمایید.. این مقاله ای انتقادی نبود گرامی..این مقاله فقط جهت آگاهی از آفتها در حول شورا و بازگشت به عظمت شورا بود ولاغیر..ولی در عجبم که ما بیشتر در جواب زودهنگام استاد شده ایم نه در تامل و منظور یک نوشته.. و متعجبم بر اینکه ماهاست تمام گفته و نوشته ما به اتحاد، و همدلی معطوف شده نه اختلاف..ولی گویا ما استادیم در فرافکنی برای همدیگر. و چه خوب اگر درد را بشناسیم…درود برشما برای… ادامه »

اوزی نژاد
میهمان
اوزی نژاد

همشهری عزیز امیررضا خیلی دوستت داریم

دیدبان بیدار
میهمان
دیدبان بیدار

آفرین جناب آقای رضایی دوست داریم و همانگونه پدر‌ زحمت کش شما با صداقت به نسل های قبل و حال خدمت کرد شما هم همین راه ادامه بدهید ما مردم همراه شما هستیم شما مظهر اتحاد و یکپارچگی هستید چون شعار شما همین است موفق باشید

ناشناس
میهمان
ناشناس

سلام خواستم نظری پیرامون متن بنویسم دیدم حواشی چنان داغ شده که از اصل واصالت منصرف گشتم در پاسخ به دوستی که نویسنده را از جنبه ناسیونالیستی می نگرد عرض میکنم اگر قرار است چنین نگرشی باشد پس اگر عالمی هم نصیحتی یا پندی از سر دلسوزی داشت به او بگویم برو در شهر خودت برای همشهریان خودت صحبت کن …و همشهریان اوزی ساکن شیراز و بندر و غیره حق اظهار نظر در انجا را ندارند ..اصلا امروزه ملاک همشهری بودن چیست ؟ خودی و غیر خودی چه معنایی دارد ؟ روایتی وجود دارد که می فرماید : اُنْظُرْ اِلی… ادامه »

مقیم اوز
میهمان
مقیم اوز

افرین به شما خانم یا اقای ناشناس وجود شما عزیزان باعث خواهد شد من غیر اوزی کماکان به اوز عشق بورزم

کامیاب
میهمان
کامیاب

احسنت به درایت و قلم زیبایتان

استفاده از مطالب با ذکر منبع و هماهنگی بلامانع است.پیام دانش در ویرایش و خلاصه کردن مطالب آزاد است.مطالب ارائه شده لزوما دیدگاه سایت نیست. طراحی شده توسط دیباگران evaznama