20
دیدگاه بگذارید

avatar
8 دیدگاه ها
12 پاسخ دادن به
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارترین نظر
20 نظر نویسندگان
دکتر یادگارفردکریمدکتر یادگارفردخدمت. جناب. کریمکریم نظر جدید
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای دادند
اطلاع از
شهروند اوز خطاب به مسولین وشورای شهر
میهمان
شهروند اوز خطاب به مسولین وشورای شهر

ارنطر علمی واکادمیک این نطر اقای بادگارفرد درست ا است اما در شرایط فعلی باید با شیوه وروش حاکم بر قانون تقسیمات کشوری وانگونه که لازمه پیشبرد مطالبات مردم اوز می باشد عمل کرد ومروم اوز هم باید درخواست ارتقا را طی طومار به مقاپات کشوری اعلام نمایند مناسفانه استدلال فلسفی ومنطقی چوابگوی کار نیست وکسی گوشش بدهکار ان نیست

دکتر یادگارفرد
میهمان
دکتر یادگارفرد

دوست عزیزم ممنون از اظهار نظر شما. هرکسی می تواند نظر خودش را داشته باشد و همه ی واکنش ها نمی تواند مثل هم باشد اما اگر یک اصولی وجود داشته باشد که همه به آن تکیه کنند هم همه مشارکت می کنند تا پیش نیاز هر مطالبه ای فراهم شود و هم اینکه بهتر می توان از آن دفاع کرد. ضمنا پایبند نبودن دیگران به اصول و منطق و میانبر زدن برای رسیدن به هدف خود ، نمی تواند توجیهی برای ما هم باشد که بدون فراهم شدن زمینه های لازم اقدامات مشابه و ناشایسته ای را به انجام… ادامه »

ناشناس
میهمان
ناشناس

مطلب جناب دکتر رو خوندم خداییش فلسفه،منطق وزیست شناسی ومطالب استراتژیک وجغرافیایی چنان درهم آمیخته شده که نفهمیدم هدف اصلی از نگارش این مطلب چه بود؟
افرادی که مخالف طومار لاری ها هستند که واضح وشفاف مطالب را عنوان کرده اند.هیج شهرستانی نباید برای دولت تعیین تکلیف کند که بخشی شهرستان بشود یا نه ؟حال اگر لار استحقاق استان شدن ندا رد آیا اوز هم اجازه پیشرفت ندارد؟

دکتر یادگارفرد
میهمان
دکتر یادگارفرد

دوست عزیزم ممنون از بیان نکته نظرتان،
موضوع این است که من در این تحلیل خواسته ام با در نظرگرفتن ابعاد مختلف نقدی بر طومار اخیر داشته باشم و ضمنا طرف های مقابل را هم به روش درست تبیین استحقاق و مطالبات خویش دعوت نمایم. و گرنه صرف مخالفت و واکنش های تند و احساسی و صرفا سیاسی نه تنها مشکل را حل نمی نماید بلکه بیشتر به آن دامن می زند.

بلقیس نجم الدینی
میهمان
بلقیس نجم الدینی

سلام آفرین بر تفکر روشن اقای دکتر یادگارفرد

ناشناس
میهمان
ناشناس

آیاشهرستان شدن بخشهای لامردوخنج و گدش جهت رسیدن به حقشان بوده ویا

دکتر یادگارفرد
میهمان
دکتر یادگارفرد

ممنون دوست گرامی، تشخیص حق بودن یا ناحق بودن ارتقای واحدهای جغرافیایی مورد اشاره جنابعالی را من در جایگاهی نیستم که پاسخ بدهم،اما می توان بررسی جامعی روی آنها انجام داد تا معلوم گردد آیا بحق بوده یا خیر. اگر بحق بوده که باید از آنها الگو گرفت و ما هم برای شهرستان شدن همان مسیری در پیش بگیریم که آنها در پیش گرفته اند.و اگر به ناحق بوده باز هم باید ابتدا تکلیف خودمان را با خودمان معلوم کنیم که آیا ما هم دوست داریم مثل آنها به ناحق و از روش های میانبر ارتقا پیدا کنیم؟ یا دوست… ادامه »

احمد
میهمان
احمد

چرا خبر تعتراص مردم لار علیه ارتقای بخشهای لارستان منتشر نکردید

دکتر یادگارفرد
میهمان
دکتر یادگارفرد

درود دوست گرامی،
دوستان اهل نشریه ،خبر را انتشار داده اند و اگر خطاب شما به من است،از حوزه وظایف من خارج است که صرفا دست به انتشار خبر بزنم.
کار من تحقیق و تحلیل پیرامون مسائل و موضوعاتی است که اتفاق می افتد یا افتاده و یا احتمال وقوع آن می رود.

فاطمه
میهمان
فاطمه

جناب آقای یادگارفرد تحلیل جالب وخواندنی بود ولی شیوه ربایشی مقداری با استدلال شما فاقد تحلیل عقلایی بود اصلا کلمه ربایش سرقت ودذدی تداعی میکند وبا تبیین یا بیان کردن درمعنی فاصله وجود دارد ودر آخرپاراگراف نتیجه گیری شما ناقص برداشت میشود وشاید به موضوع نقد توسط شما بی ارتباط تفسیر گردد

کارشناس
میهمان
کارشناس

آقای نویسنده مطلب از شما تشکر میکنم ولی از مطلبتان چیزی سردرنیاوردم

دکتر یادگارفرد
میهمان
دکتر یادگارفرد

تشکر میکنم از شما دوست گرامی
و پوزش می خو اهم از اینکه مطالب را آنگونه که شما دوست داشته اید بیان نشده است.

کریم
میهمان
کریم

مطالب باید از دید همه افراد گویا و خوانا و تاثیر گذار باشد. اگر تاثیر گذار نباشد و هرکسی برای خودش تعبیر و تفسیر و به نفع خودش برداشت نماید بر مشکلات مردم افزوده میشود

دکتر یادگارفرد
میهمان
دکتر یادگارفرد

درود دوست گرامی،
قطعا هر مطلبی مخاطب خاص خود را خواهد داشت،اینکه یک مطلب روی همه افراد یک جامعه دارای تاثیر گذاری نیست کاملا درست است،اما متاسفانه یا خوشبختانه نمی توانم صرفا برای دلخوشی همگان آنچه را که به صورت علمی و منطقی لازم است بیان ننمایم.

امید
میهمان
امید

هدف شما از نوشتن گزارش یا تحلیل تاثیر پدیری روی مسولان و خوانندگان و مخاطبین است با توجه به نطرات مطرح شده کسی راضی از مطتلب شما ندیدم پس برای چه کسانی مطالب نوشته اید مطالب باید تاثیر گدار و مثبت به حال مردم و شهروندان باشد در عیر این صورت نتیجه عکس میدهد نیازی هم نیست که برای هرنطر داده شده دیدگاه خودتان را دوباره توجیه نمایید بلاخره این تعداد خواننده و نظر مشت نمونه خروار است.موفق باشید

کریم
میهمان
کریم

وقتی نویسنده ای مقاله ای مینویسد و منتشر میشود این خوانندگان هستند که باید در مورد آن مقاله اظهار نظر و قضاوت کنند.رای و نظر مردم در قبال مقاله مهم است این درست نیست اگر تعداد زیادی لز مقاله راضی نبودند نویستده در انتهای هر نطر بخواهد نطرش را توجیه کند و به خوانندگان به قبولاند

خدمت. جناب. کریم
میهمان
خدمت. جناب. کریم

نظر. اقای. کریم. کاملا. درست. می. باشد. اصولا. مطلب. برای. عموم. مردم. نوشته. میشود. چنانچه. مورد. استفاده. همگان. نباشد. چندان. مفید. وموثر. نمیشود. حالا هر چقدر. بخواهیم. بگوییم که. این. مطلب. علمی. واکادمیک. است ویا. ………

دکتر یادگارفرد
میهمان
دکتر یادگارفرد

کاملا درست می فرمائید. منبعد مطلبی که برای عموم تاثیر گذار نیست نخواهم نوشت و بهتراست مردم همان چیزهایی را که دوست دارند بشنوند و بخوانند ، از منابع دیگر تهیه و مطالعه نمایند.
به قول هاوکینگ:انسان ها دوست دارند دروغ هایی را بشنوند که باورهایشان آنها را تایید می کند ولی دوست ندارند با دیدن و شنیدن حقایق آرامش ذهنی شان به هم بریزد.
با تشکر از شما

کریم
میهمان
کریم

از اینکه بر روی نظر خود اصرار داری و پافشاری میکنی نشانه یک نوع دگم اندیشی است . باید روی نطرات مردم و خواسته های درست آن تعمق کرد. هم شما تحصیل کرده هستی هم خوانندگان اگر به نطرات دیگران توجه نکنی موجب فروپلشی جامعه است نباید اصرار کرد که آنچه را من نوشته ام و من میگویم درست است.این خود یک نوع تنگ نظری است. موفق باشید با مردم و حوانندگان هم قهر نکن نباید مردم همیشه از همه نظرات و مقالاتی که مینویسی تمجید و تشکر و تایید کنند. این مسایل که نوشته ای نظریه است و هر… ادامه »

دکتر یادگارفرد
میهمان
دکتر یادگارفرد

دوست گرامی
احتمالا شما نوشته ها را بدست مطالعه نفرموده اید یا متوجه محتوی آن نشده اید چرا که در یک بررسی علمی صرفا نظرات عموم شرط عقلانی بودن آن نیست بلکه روش های عقلایی و منطقی است که می تواند در یک جامعه تاثیرات اخلاقی و انسانی مثبت ایجاد نماید و باعث به وجود آمدن روابط اجتماعی شایسته و مسالمت آمیز و ارتقای سطح فرهنگ گردد نه صرفا مقابله به مثل با همان روش های غلط و ناپسند که شما اصرار بر آن دارید و تنها آن را گزینه صحیح می پندارید.

استفاده از مطالب با ذکر منبع و هماهنگی بلامانع است.پیام دانش در ویرایش و خلاصه کردن مطالب آزاد است.مطالب ارائه شده لزوما دیدگاه سایت نیست. طراحی شده توسط دیباگران evaznama